Atsiliepimai

"Esu patenkintas greitu ir kvalifikuotu teisiniu darbu, po ko per 3 mėnesius prisiteisiau iš skolininko daugiau nei 40 000 litų. Todėl drąsiai galiu patarti kreiptis į šią teisinę bendrovę, kadangi statybos teisės klausimais teisininkų patirtis ir kokybė atitinka lūkesčius". UAB "Laretas" direktorius E. Demanovičius.

"Iki pasikreipdamas į UAB "Mažųjų įmonių teisininkų agentūrą" pagalbos planavau, kad nebeliko jokių vilčių taikiai spręsti ginčą su Užsakovu dėl beveik 50 000 eurų skolos. Pradėjau ruoštis teismui. Tačiau tinkamas L. Jako darbas ir derybiniai įgūdžiai atnešė sėkmę ir taikų sprendimą jau tapusiai beviltiškai situacijai. Tad ši bendrovė yra ne tik kvalifikuota teisėje, tačiau sugeba puikiai vesti derybas ir pasiekti abipusiai taikų sprendimą su Užsakovu. Dėka šios bendrovės atgavau pinigus už atliktus darbus ir atnaujinau gerus santykius su Užsakovu" UAB "Šalčininkų statyba" direktorius V. Šeško.

"Nebesitikėjau laimėti ginčo prieš UAB "SGS Projektai", tačiau gavęs tinkamus patarimus iki teisme bylos ir tinkamai atstovautas ginče per beveik 4 mėnesius prisiteisiau 109 000 litų skolą už atliktus darbus. Ši bendrovė turi neeilinius sugebėjimus paruošti tinkamai bylą, kad Užsakovas nebegalėtų piktnaudžiauti nemokėdamas už atliktus darbus" UAB "Masena" direktorius R. Kontautas.